زمان باقی مانده تا پایان مسابقه

مسابقه عکاسی رنگی شو


فصل تابستان، بواسطه دوره فراغت از تحصیل و تعطیلات کاری، فرصتی است مقتنم برای تجربه های جدید و مسافرت و اجراء کردن ایده های ناب، از جمله عکاسی آن هم در فصل تابستان.

بنا داریم در تب و تاب گرمای این تابستان، همگام با جنب و جوش شما در ثبت و حض این لحظه های پر نشاط با شما شریک باشیم و برای این کار مسابقه ای با نام " رنگی شو" را برنامه ریزی و اجرا کنیم. کافی است برای شرکت در این مسابقه دوربین خود را برداشته و بعد از ثبت ناب ترین لحظه رنگی در کنار خودرو ام وی ام خود، آن را در اینستاگرام با هشتگ #رنگی_شو به اشتراک بگذارید و برنده جوایز ما شوید.

فراموش نکنید این کمپین تنها یک مسابقه عکاسی نیست بلکه فرصتی‌ است برای ‌به اشتراک‌گذاری لحظات شاد و رنگی شما با دوستان و آشنایان­تان.

توضیحات مسابقه


descMVM

 1. از خود یا همراهانتان به همراه یک خودرو MVM یک عکس شاد و رنگی بگیرید. امکان عکسبرداری تنها از خودرو نیز وجود دارد.
 2. از 26 تیر تا 26 مرداد 1397 فرصت دارید عکس خود را در اینستاگرام با هشتگ #رنگی_شو با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.
 3. 25 شهریورماه 5 عکس برتر توسط تیم داوری مدیران خودرو انتخاب شده و از تاریخ 27 شهریورماه تا 1 مهرماه برای رای گیری عمومی بر روی صفحه اینستاگرام رسمی مدیران خودرو (Official_MVM@) منتشر می شود.
 4. در تاریخ 1 مهرماه 3 عکسی که بیشترین تعداد لایک را به دست آورده باشند برنده جایزه خواهند شد.
 5. مشابه همین مسابقه عکاسی در خصوص برند چری شرکت مدیران خودرو نیز برگزار شده و عکس برتر توسط رای مردمی انتخاب می گردد. سپس 2عکس برتر (نفرات اول برندهای ام وی ام و چری) در قرعه کشی جایزه یک سفر به چین شرکت داده خواهند شد که در صورت برنده شدن جایزه سفر به چین جایگزین جایزه قبلی آنها خواهد شد.

 اینستاگرام مدیران خودرو                     

شرایط مسابقه


 1. شرکت برای عموم آزاد است. لزوما نباید صاحب خودرو باشید و می توانید از خودروی MVM اطرافیان در عکس استفاده کنید.
 2. عکس (سلفی یا غیر آن) باید به شکلی باشد که خودرو در عکس به خوبی دیده شده و MVM بودن آن برای بیننده کاملا واضح باشد.
 3. عکس باید به صورت عریض (Landscape) با کیفیت خوب و مطابق موازین اسلامی گرفته شده و به نحوی ویرایش نشود که اصالت عکس از بین برود.
 4. لازم است حتما از رنگ های شاد و متنوع متناسب با موضوع مسابقه در عکس استفاده شود. می توانید با دکورسازی در کنار خودرو به ترکیب رنگ های خود اضافه کنید.
 5. خلاقیت، زیبایی و استفاده از رنگ های متنوع، معیار اصلی انتخاب برندگان مسابقه می باشد.
 6. حق استفاده از تمام عکس های مسابقه در تمامی تبلیغات برای مدیران خودرو محفوظ می باشد. ارسال عکس از جانب شرکت کننده به این معناست که او صاحب اثر می باشد.
 7. شرکت مدیران خودرو این حق را برای خود محفوظ می داند که در هر زمانی نسبت به لغو یا اعمال تغییرات در شرایط و مفاد مسابقه اقدام نماید.
 8. در راستای اطمینان از صحت آرا و اهدای عادلانه جوایز، کلیه آرا بعد از اتمام مسابقه و رای گیری مورد بررسی دقیق و فنی قرار گرفته و آرای غیرواقعی حذف خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی برای شرکت کنندگان وجود نخواهد داشت.

 

descMVM

جوایز مسابقه