زمان باقی مانده تا پایان مسابقه

مسابقه عکاسی «هفت چین»


خوشبختانه در کشوری زندگی می کنیم که در زمینه مناطق دیدنی، تاریخی و طبیعی بسیار غنی است و هر گوشه این سرزمین کهن دیدنی ها و جاذبه های خاص خود را دارد. درکمپین هفتچین مدیران خودرو از شما می خواهیم به این مناطق سر کنید و همراه با خودروی ام وی ام یک تصویر زیبا و خاطره ساز گرفته و برای ما ارسال کنید . بهترین تصاویر، جوایز ارزشمندی دریافت خواهند کرد.

توضیحات مسابقه


descMVM

1. در ایام نوروز ، یک مکان طبیعی، دیدنی یا تاریخی شناخته شده که معرف و نشانگر آن شهر یا منطقه است را انتخاب کنید و از خود یا همراهانتان به همراه یک خودرو MVM یک عکس خلاقانه بگیرید.
2.  از 23 اسفند 96 تا 24 فروردین 97 فرصت دارید عکس خود را به صفحه اینستاگرام Official.MVM@ یا شناسه تلگرام MVMadmin@ ارسال کنید (چنانچه عکس را با هشتگ #هفت_چین در صفحه اینستاگرام خودتان نیز پست کنید شانس بیشتری برای انتخاب خواهید داشت).
3. 26 فروردین  20 عکس برتر توسط تیم داوری مدیران خودرو انتخاب شده و از تاریخ 26 فروردین تا 4 اردیبهشت برای رای گیری عمومی بر روی کانال تلگرام رسمی مدیران خودرو (Official_MVM@) منتشر می شود (شما فرصت خواهید داشت تا عکس تان را برای جمع آوری Like برای دیگران به اشتراک بگذارید).
4. در تاریخ 5 اردیبهشت عکسی که بیشترین تعداد لایک را به دست آورده باشد برنده جایزه ویژه خواهد شد و 7 نفر دیگر هم هدیه دریافت می کنند.برندگان در کانال تلگرام مدیران خودرو اعلام خواهند شد.

کانال تلگرام مدیران خودرو

شرایط مسابقه


1. شرکت برای عموم آزاد است. لزوما نباید صاحب خودرو باشید و می توانید از خودروی MVM اطرافیان در عکس استفاده کنید.
2. عکس (سلفی یا غیر آن) باید به شکلی باشد که خودرو در عکس به خوبی دیده شده و MVM بودن آن برای بیننده کاملا واضح باشد.
3.عکس باید به صورت عریض (Landscape) با کیفیت خوب و مطابق موازین اسلامی گرفته شده و به نحوی ویرایش نشود که اصالت عکس از بین برود.
4. عکس باید حتما با پس زمینه یک مکان طبیعی، دیدنی یا تاریخی شناخته شده گرفته شود.
5. خلاقیت، زیبایی و متفاوت بودن عکس، معیار اصلی مسابقه می باشد.
6. همراه عکس مشخصات فردی خود شامل نام، شماره موبایل و محل دقیق عکاسی را ذکر نمایید.
7. حق استفاده از تمام عکس های مسابقه در تمامی تبلیغات برای مدیران خودرو محفوظ می باشد. ارسال عکس از جانب شرکت کننده به این معناست که او صاحب اثر می باشد.

8. شرکت مدیران خودرو این حق را برای خود محفوظ می داند که در هر زمانی نسبت به لغو یا اعمال تغییرات در شرایط و مفاد مسابقه اقدام نماید.

9. در راستای اطمینان از صحت آرا و اهدای عادلانه جوایز، کلیه آرا بعد از اتمام مسابقه مورد بررسی دقیق و فنی قرار گرفته و آرای غیرواقعی را حذف نماید.

descMVM

جوایز مسابقه


نفر اول
یک دستگاه گوشی Apple iPhone X

نفر دوم تا هشتم
کارت هدیه نقدی 500 هزار تومانی


اسامی نفرات برتر


محمدرضا فهیمی از کرج

محل عکس: جاده برغان، کرج

حمید صادقی

صدف پورمحمود

محمدمهدی عابدینی

امین علیپور

امیرمحمد شیخ پورخانی

محمدمهدی عابدینی

رضا کاظمی اسپیلی